Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИКЕлена С. Відмінно02.04.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрий И. Дуже погано01.04.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaВалерий Ш. Відмінно31.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaЗапысова Т. Відмінно30.03.2025Світлана К. Відмінно29.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія Т. Дуже погано28.03.2025Відправили через три тижні. Саджанець прийшов сухий, без ознак життяВалентина Д. Відмінно24.03.2025Оксана С. Відмінно22.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина К. Відмінно22.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaЯнина Г. Відмінно22.03.2025
Відправили через три тижні. Саджанець прийшов сухий, без ознак життя