Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Покупець
Відмінно
Паростки прийшли чудово запаковані, з бруньочками😊, не дивлячись на те, що стояли на почті кілька днів. Велике спасибі 🥰
Ксения В.
Погано
Відправляють без фото, хоча це була обовʼязкова умова заказу, в заказі 4 рослини а в відправці 3, хоча якість того, що таки прийшло нормальна.
Наталія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іван Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія К.
Відмінно
Юлія К.
Відмінно
Наталя Н.
Відмінно
Замовила саджанці гортензії — приїхали швидко, дуже гарно упаковані й у відмінному стані. Рослини свіжі, здорові, видно, що з любов’ю вирощені. Дуже вдячна за якісний товар і гарний сервіс! Обов’язково замовлятиму ще.
Маріанна К.
Дуже погано
Найгірші саджанці які я коли небуть отримувала!!!!!Пакування жахливе! Перший раз пишу таке у своєму житті 😭. Ще й одна геть іншого сорту!!!!!!
Коментар продавця
Добрий день, дуже прикро, що вас не задовільнили саджанці. Зв'яжіться з менеджером та надішліть фото, вирішимо питання. 0967943523
Юлія О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Минулого року замовляла у цього продавця,тільки "Фруктовий сад", лохину та гібіскус - все супер. В цьому році отримала гортензію та лаванду, теж саджанці супер! Дякую за Вашу працю!
Паростки прийшли чудово запаковані, з бруньочками😊, не дивлячись на те, що стояли на почті кілька днів. Велике спасибі 🥰
Відправляють без фото, хоча це була обовʼязкова умова заказу, в заказі 4 рослини а в відправці 3, хоча якість того, що таки прийшло нормальна.
Замовила саджанці гортензії — приїхали швидко, дуже гарно упаковані й у відмінному стані. Рослини свіжі, здорові, видно, що з любов’ю вирощені. Дуже вдячна за якісний товар і гарний сервіс! Обов’язково замовлятиму ще.
Найгірші саджанці які я коли небуть отримувала!!!!!Пакування жахливе! Перший раз пишу таке у своєму житті 😭. Ще й одна геть іншого сорту!!!!!!
Добрий день, дуже прикро, що вас не задовільнили саджанці. Зв'яжіться з менеджером та надішліть фото, вирішимо питання. 0967943523
Минулого року замовляла у цього продавця,тільки "Фруктовий сад", лохину та гібіскус - все супер. В цьому році отримала гортензію та лаванду, теж саджанці супер! Дякую за Вашу працю!