Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • оксана ч.
    Відмінно

    Саджанці прийшли прекрасні ,гарно упаковані.

  • Кедюлич Т.
    Відмінно
  • Марина Ф.
    Відмінно
  • Оксана Б.
    Відмінно

    Гарна рослина. Дякую.

  • Оксана Б.
    Відмінно

    Дякую за рослини та обслуговування.

  • Кедюлич Т.
    Відмінно
  • Інна П.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Чудові рослинки, я задоволена! Дякую!

  • Елена С.
    Відмінно

    Дякую за красу! Швидко зателефонувати! Пакування суперове! Відповідальний продавець! Рекомендую!

  • Світлана Н.
    Відмінно
  • Школьная О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Чудовий продавець,все швидко відправили,саджанці живі та ще й два в подарунок поклали!Дякую, обов'язково загляну ще!