Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИКВікторія В. Відмінно31.05.2025Людмила П. Дуже погано20.05.2025азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.Ястремская Л. Відмінно16.05.2025Василь К. Відмінно15.05.2025Ірина Н. Відмінно14.05.2025Валентина П. Відмінно10.05.2025Лариса П. Відмінно10.05.2025Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.Ігор С. Нейтрально05.05.2025З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.Наталія Ц. Відмінно01.05.2025Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))Марина П. Відмінно25.04.2025
азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.
Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.
З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.
Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))