Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • Вікторія В.
    Відмінно
  • Людмила П.
    Дуже погано

    азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.

  • Ястремская Л.
    Відмінно
  • Василь К.
    Відмінно
  • Ірина Н.
    Відмінно
  • Валентина П.
    Відмінно
  • Лариса П.
    Відмінно

    Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.

  • Ігор С.
    Нейтрально

    З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.

  • Наталія Ц.
    Відмінно

    Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))

  • Марина П.
    Відмінно