Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Олена Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення відправили швидко, саджанці дуже гарні.Дякую! Все сподобалось,рекомендую.🌹🌹🌹
Олена
Саджанець гортензії отримала зимою, зараз весна моя квіточка розквітла саме на Великдень! Красуня неймовірна! Саджанець відповідає сорту! Пройдуть заморозки висаджу в землю! Дякую компанії за гарний посадковий матеріал 🫶
Ольга Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанець дуже гарний! З квітковими бруньками
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана О.
Відмінно
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанці гарні, прийшли цілі не пошкоджені
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня ! Замовлення приймають від 500шт. ,нажаль через це змушена була відмовитись від розсади))))
Євдокія З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправлено за кілька днів. Саджанці гарні міцні. Дякую.
Ірина Ч.
Відмінно
Руслана Г.
Відмінно
Все чудово, рослини прекрасні. Чекаємо весни та цвітіння)
Замовлення відправили швидко, саджанці дуже гарні.Дякую! Все сподобалось,рекомендую.🌹🌹🌹
Саджанець гортензії отримала зимою, зараз весна моя квіточка розквітла саме на Великдень! Красуня неймовірна! Саджанець відповідає сорту! Пройдуть заморозки висаджу в землю! Дякую компанії за гарний посадковий матеріал 🫶
Саджанець дуже гарний! З квітковими бруньками
Саджанці гарні, прийшли цілі не пошкоджені
Доброго дня !
Замовлення приймають від 500шт. ,нажаль через це змушена була відмовитись від розсади))))
Відправлено за кілька днів. Саджанці гарні міцні.
Дякую.
Все чудово, рослини прекрасні. Чекаємо весни та цвітіння)