Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Тетяна С.
Відмінно
Скинули актуальне фото саджанця, гарне пакування, швидко відправили
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та приємний відгук 🫶💐
Наталья З.
Відмінно
Хочу висловити подяку розсаднику за корені півоній. Отримала великі коренища з величезними брунями. Була просто в захваті. Це найкраще коріння з усіх що мені приходило раніше від інших продавців. Упаковка супер професійна. ДЯКУЮ❤️
Коментар продавця
Дякуємо за приємний відгук🫶💐
Даніелла Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всі рослини добре запаковані,при доставці нічого не зламалося та не висипалося. Вигляд рослин відповідає опису -сформовані, розгалужені та дбайливо обрізані кущики, здорові та нібряклі бруньки. Дякую Вам дуже гарно. Чекатиму рясного цвітіння.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та приємний відгук!
Анна Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вікторія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую! Все надійшло гарно запакований, рослини не пошкодились.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!
Оксана Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
Анна Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Ч.
Відмінно
Замовляю вже не перший раз. Рослини приходять дуже гарні, і ціна не кусає.
Скинули актуальне фото саджанця, гарне пакування, швидко відправили
Дякуємо за замовлення та приємний відгук 🫶💐
Хочу висловити подяку розсаднику за корені півоній. Отримала великі коренища з величезними брунями. Була просто в захваті. Це найкраще коріння з усіх що мені приходило раніше від інших продавців. Упаковка супер професійна. ДЯКУЮ❤️
Дякуємо за приємний відгук🫶💐
Всі рослини добре запаковані,при доставці нічого не зламалося та не висипалося. Вигляд рослин відповідає опису -сформовані, розгалужені та дбайливо обрізані кущики, здорові та нібряклі бруньки. Дякую Вам дуже гарно. Чекатиму рясного цвітіння.
Дякуємо за замовлення та приємний відгук!
Дякую! Все надійшло гарно запакований, рослини не пошкодились.
Дякуємо за замовлення!
Супер
Замовляю вже не перший раз. Рослини приходять дуже гарні, і ціна не кусає.
Дякуємо Вам за відгук!
Саджанці чудові рекомендую
Дякуємо за відгук!