Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИКЛюдмила К. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaусе добреОльга Б. Відмінно31.10.2024Світлана Р. Відмінно27.10.2024Дуже дякую магазину за швидке та якісне обслуговування. Всі рослинки прийшли в гарному стані.Катерина Відмінно22.10.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе чудово. Рослинки гарні і цілі. Дякую манпзину за гарне обслуговування!Яна Б. Відмінно16.10.2024Наталія Ш. Відмінно12.10.2024Аліна Ш. Відмінно11.10.2024Анна Л. Відмінно06.10.2024Юлія Д. Відмінно29.09.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaОтримала гарні, здорові рослини, надійно запаковані . РекомендуюНиколай Ч. Відмінно25.09.2024Угода на маркетплейсі Prom.ua
усе добре
Дуже дякую магазину за швидке та якісне обслуговування. Всі рослинки прийшли в гарному стані.
Все чудово. Рослинки гарні і цілі. Дякую манпзину за гарне обслуговування!
Отримала гарні, здорові рослини, надійно запаковані . Рекомендую