Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Відгуки про компанію "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • Аня П.
    Відмінно
  • Ксения К.
    Відмінно
  • Наталія Д.
    Відмінно

    Рослинки чудові🪻🪻🪻
    Замовлятиму ще 💓

  • Аксенія П.
    Відмінно
  • Тетяна Г.
    Відмінно

    Всі рослини в наявності , нереально гарні росли , великі , де які з квітами 😍, гарно запаковані нічого не поломалось , дуже велике дякую , рекомендую продавця , вже не перший раз беру і дуже задоволена)

  • Александр Г.
    Відмінно
  • Лілія К.
    Відмінно

    Чудові саджанці, все надійно запаковано. Щиро дякую!

  • Роман Р.
    Відмінно
  • Олександр П.
    Відмінно

    Прийшло замовлення швидко.
    Гарно запаковане.
    А рододендрон то просто любов.
    ДЯКУЮ.

  • Ксенія З.
    Відмінно