Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Покупатель
Отлично
Паростки прийшли чудово запаковані, з бруньочками😊, не дивлячись на те, що стояли на почті кілька днів. Велике спасибі 🥰
Ксения В.
Плохо
Відправляють без фото, хоча це була обовʼязкова умова заказу, в заказі 4 рослини а в відправці 3, хоча якість того, що таки прийшло нормальна.
Наталія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія К.
Отлично
Юлія К.
Отлично
Наталя Н.
Отлично
Замовила саджанці гортензії — приїхали швидко, дуже гарно упаковані й у відмінному стані. Рослини свіжі, здорові, видно, що з любов’ю вирощені. Дуже вдячна за якісний товар і гарний сервіс! Обов’язково замовлятиму ще.
Маріанна К.
Очень плохо
Найгірші саджанці які я коли небуть отримувала!!!!!Пакування жахливе! Перший раз пишу таке у своєму житті 😭. Ще й одна геть іншого сорту!!!!!!
Комментарий продавца
Добрий день, дуже прикро, що вас не задовільнили саджанці. Зв'яжіться з менеджером та надішліть фото, вирішимо питання. 0967943523
Юлія О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Минулого року замовляла у цього продавця,тільки "Фруктовий сад", лохину та гібіскус - все супер. В цьому році отримала гортензію та лаванду, теж саджанці супер! Дякую за Вашу працю!
Паростки прийшли чудово запаковані, з бруньочками😊, не дивлячись на те, що стояли на почті кілька днів. Велике спасибі 🥰
Відправляють без фото, хоча це була обовʼязкова умова заказу, в заказі 4 рослини а в відправці 3, хоча якість того, що таки прийшло нормальна.
Замовила саджанці гортензії — приїхали швидко, дуже гарно упаковані й у відмінному стані. Рослини свіжі, здорові, видно, що з любов’ю вирощені. Дуже вдячна за якісний товар і гарний сервіс! Обов’язково замовлятиму ще.
Найгірші саджанці які я коли небуть отримувала!!!!!Пакування жахливе! Перший раз пишу таке у своєму житті 😭. Ще й одна геть іншого сорту!!!!!!
Добрий день, дуже прикро, що вас не задовільнили саджанці. Зв'яжіться з менеджером та надішліть фото, вирішимо питання. 0967943523
Минулого року замовляла у цього продавця,тільки "Фруктовий сад", лохину та гібіскус - все супер. В цьому році отримала гортензію та лаванду, теж саджанці супер! Дякую за Вашу працю!