Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!

Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • Покупатель
    Отлично

    Паростки прийшли чудово запаковані, з бруньочками😊, не дивлячись на те, що стояли на почті кілька днів. Велике спасибі 🥰

  • Ксения В.
    Плохо

    Відправляють без фото, хоча це була обовʼязкова умова заказу, в заказі 4 рослини а в відправці 3, хоча якість того, що таки прийшло нормальна.

  • Наталія Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Іван Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Юлія К.
    Отлично
  • Юлія К.
    Отлично
  • Наталя Н.
    Отлично

    Замовила саджанці гортензії — приїхали швидко, дуже гарно упаковані й у відмінному стані. Рослини свіжі, здорові, видно, що з любов’ю вирощені. Дуже вдячна за якісний товар і гарний сервіс! Обов’язково замовлятиму ще.

  • Маріанна К.
    Очень плохо

    Найгірші саджанці які я коли небуть отримувала!!!!!Пакування жахливе! Перший раз пишу таке у своєму житті 😭. Ще й одна геть іншого сорту!!!!!!

  • Юлія О.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Минулого року замовляла у цього продавця,тільки "Фруктовий сад", лохину та гібіскус - все супер. В цьому році отримала гортензію та лаванду, теж саджанці супер! Дякую за Вашу працю!

  • лена Ч.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua