Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИКоксана ч. Отлично24.04.2025Саджанці прийшли прекрасні ,гарно упаковані.Кедюлич Т. Отлично17.04.2025Марина Ф. Отлично14.04.2025Оксана Б. Отлично13.04.2025Гарна рослина. Дякую.Оксана Б. Отлично13.04.2025Дякую за рослини та обслуговування.Кедюлич Т. Отлично11.04.2025Інна П. Отлично11.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaЧудові рослинки, я задоволена! Дякую!Комментарий продавца24.05.2025Дякуємо за замовлення та приємний відгук!Елена С. Отлично11.04.2025Дякую за красу! Швидко зателефонувати! Пакування суперове! Відповідальний продавець! Рекомендую!Світлана Н. Отлично09.04.2025Школьная О. Отлично08.04.2025Сделка на маркетплейсе Prom.uaЧудовий продавець,все швидко відправили,саджанці живі та ще й два в подарунок поклали!Дякую, обов'язково загляну ще!
Саджанці прийшли прекрасні ,гарно упаковані.
Гарна рослина. Дякую.
Дякую за рослини та обслуговування.
Чудові рослинки, я задоволена! Дякую!
Дякуємо за замовлення та приємний відгук!
Дякую за красу! Швидко зателефонувати! Пакування суперове! Відповідальний продавець! Рекомендую!
Чудовий продавець,все швидко відправили,саджанці живі та ще й два в подарунок поклали!Дякую, обов'язково загляну ще!