Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!

Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • оксана ч.
    Отлично

    Саджанці прийшли прекрасні ,гарно упаковані.

  • Кедюлич Т.
    Отлично
  • Марина Ф.
    Отлично
  • Оксана Б.
    Отлично

    Гарна рослина. Дякую.

  • Оксана Б.
    Отлично

    Дякую за рослини та обслуговування.

  • Кедюлич Т.
    Отлично
  • Інна П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Чудові рослинки, я задоволена! Дякую!

  • Елена С.
    Отлично

    Дякую за красу! Швидко зателефонувати! Пакування суперове! Відповідальний продавець! Рекомендую!

  • Світлана Н.
    Отлично
  • Школьная О.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Чудовий продавець,все швидко відправили,саджанці живі та ще й два в подарунок поклали!Дякую, обов'язково загляну ще!