Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИКВікторія В. Отлично31.05.2025Людмила П. Очень плохо20.05.2025азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.Ястремская Л. Отлично16.05.2025Василь К. Отлично15.05.2025Ірина Н. Отлично14.05.2025Валентина П. Отлично10.05.2025Лариса П. Отлично10.05.2025Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.Ігор С. Нейтрально05.05.2025З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.Наталія Ц. Отлично01.05.2025Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))Марина П. Отлично25.04.2025
азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.
Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.
З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.
Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))