Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!

Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • Вікторія В.
    Отлично
  • Людмила П.
    Очень плохо

    азалія за 400 гр прийшла повністю згнилим корінням, перевірити на пошті це було неможливо.

  • Ястремская Л.
    Отлично
  • Василь К.
    Отлично
  • Ірина Н.
    Отлично
  • Валентина П.
    Отлично
  • Лариса П.
    Отлично

    Дуже гарні рослини та пакування. Дякую.

  • Ігор С.
    Нейтрально

    З замовлення 6 шт гортензій - одна гортензія не прижилася, бо вже прийшла сухою.

  • Наталія Ц.
    Отлично

    Все прийшло в чудовому стані, з листочками, в горщиках, швидка відправка, гарні саджанці. Чекаю щоб добре вкорінилися і зацвіли гортензії)))

  • Марина П.
    Отлично