Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Олена Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення відправили швидко, саджанці дуже гарні.Дякую! Все сподобалось,рекомендую.🌹🌹🌹
Олена
Саджанець гортензії отримала зимою, зараз весна моя квіточка розквітла саме на Великдень! Красуня неймовірна! Саджанець відповідає сорту! Пройдуть заморозки висаджу в землю! Дякую компанії за гарний посадковий матеріал 🫶
Ольга Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанець дуже гарний! З квітковими бруньками
Наталія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Светлана О.
Отлично
Наталія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці гарні, прийшли цілі не пошкоджені
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня ! Замовлення приймають від 500шт. ,нажаль через це змушена була відмовитись від розсади))))
Євдокія З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправлено за кілька днів. Саджанці гарні міцні. Дякую.
Ірина Ч.
Отлично
Руслана Г.
Отлично
Все чудово, рослини прекрасні. Чекаємо весни та цвітіння)
Замовлення відправили швидко, саджанці дуже гарні.Дякую! Все сподобалось,рекомендую.🌹🌹🌹
Саджанець гортензії отримала зимою, зараз весна моя квіточка розквітла саме на Великдень! Красуня неймовірна! Саджанець відповідає сорту! Пройдуть заморозки висаджу в землю! Дякую компанії за гарний посадковий матеріал 🫶
Саджанець дуже гарний! З квітковими бруньками
Саджанці гарні, прийшли цілі не пошкоджені
Доброго дня !
Замовлення приймають від 500шт. ,нажаль через це змушена була відмовитись від розсади))))
Відправлено за кілька днів. Саджанці гарні міцні.
Дякую.
Все чудово, рослини прекрасні. Чекаємо весни та цвітіння)