Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!

Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • Тетяна С.
    Отлично

    Скинули актуальне фото саджанця, гарне пакування, швидко відправили

  • Наталья З.
    Отлично

    Хочу висловити подяку розсаднику за корені півоній. Отримала великі коренища з величезними брунями. Була просто в захваті. Це найкраще коріння з усіх що мені приходило раніше від інших продавців. Упаковка супер професійна. ДЯКУЮ❤️

  • Даніелла Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Всі рослини добре запаковані,при доставці нічого не зламалося та не висипалося. Вигляд рослин відповідає опису -сформовані, розгалужені та дбайливо обрізані кущики, здорові та нібряклі бруньки. Дякую Вам дуже гарно. Чекатиму рясного цвітіння.

  • Анна Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Вікторія В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Дякую! Все надійшло гарно запакований, рослини не пошкодились.

  • Оксана Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Супер

  • Анна Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Ірина Ч.
    Отлично

    Замовляю вже не перший раз. Рослини приходять дуже гарні, і ціна не кусає.

  • Анна С.
    Отлично
  • Євгеній Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Саджанці чудові рекомендую