Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!
"Квітковий сад АТ"
+380 (68) 001-77-74
Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК
Тетяна С.
Отлично
Скинули актуальне фото саджанця, гарне пакування, швидко відправили
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та приємний відгук 🫶💐
Наталья З.
Отлично
Хочу висловити подяку розсаднику за корені півоній. Отримала великі коренища з величезними брунями. Була просто в захваті. Це найкраще коріння з усіх що мені приходило раніше від інших продавців. Упаковка супер професійна. ДЯКУЮ❤️
Комментарий продавца
Дякуємо за приємний відгук🫶💐
Даніелла Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всі рослини добре запаковані,при доставці нічого не зламалося та не висипалося. Вигляд рослин відповідає опису -сформовані, розгалужені та дбайливо обрізані кущики, здорові та нібряклі бруньки. Дякую Вам дуже гарно. Чекатиму рясного цвітіння.
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та приємний відгук!
Анна Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вікторія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую! Все надійшло гарно запакований, рослини не пошкодились.
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення!
Оксана Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
Анна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Ч.
Отлично
Замовляю вже не перший раз. Рослини приходять дуже гарні, і ціна не кусає.
Скинули актуальне фото саджанця, гарне пакування, швидко відправили
Дякуємо за замовлення та приємний відгук 🫶💐
Хочу висловити подяку розсаднику за корені півоній. Отримала великі коренища з величезними брунями. Була просто в захваті. Це найкраще коріння з усіх що мені приходило раніше від інших продавців. Упаковка супер професійна. ДЯКУЮ❤️
Дякуємо за приємний відгук🫶💐
Всі рослини добре запаковані,при доставці нічого не зламалося та не висипалося. Вигляд рослин відповідає опису -сформовані, розгалужені та дбайливо обрізані кущики, здорові та нібряклі бруньки. Дякую Вам дуже гарно. Чекатиму рясного цвітіння.
Дякуємо за замовлення та приємний відгук!
Дякую! Все надійшло гарно запакований, рослини не пошкодились.
Дякуємо за замовлення!
Супер
Замовляю вже не перший раз. Рослини приходять дуже гарні, і ціна не кусає.
Дякуємо Вам за відгук!
Саджанці чудові рекомендую
Дякуємо за відгук!