Интернет-магазин временно не работает. Всё будет Украина!

Отзывы о компании "КВІТКОВИЙ САД АТ" РОЗСАДНИК

  • ЛЮБОВ Ш.
    Отлично

    Задоволена рослинками,отримала ще і в подарунок дві рослинки,жаль одна не підписана не знаю що за "звір"

  • Татьяна Л.
    Отлично

    Дякую продавцю, рододендрони великі, гарні, прийшли швидко супер!!!

  • Ольга Р.
    Отлично
  • Елена С.
    Отлично
  • Елена С.
    Отлично
  • Тетяна К.
    Отлично
  • Юлия М.
    Отлично
  • Катерина
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Гарний магазин. Саджанці вересу чудовіі. Одну зірочку зняла, бо замість певного вересу поклали інший, мабуть не було. Хотілося,щоб про такі моменти сповіщували.
    Зазерну в цей магазин ще!
    Процвітання магазину і розширення асортименту, і щоб було все в наявності!

  • Юлия М.
    Отлично

    Саджанці гарної якості .Швидка доставка.
    Рекомендую

  • Юлия М.
    Отлично

    Задоволена рослинами що замовляла.
    Якісні саджанці гортензій .